Brilliance Academy

Swoją działalność Akademia w pełni dedykuje kobietom.Wewnętrzna siła kobiet manifestuje się w ich świecie zewnętrznym - wizerunku, relacjach z mężczyznami, relacjach zawodowych i odnoszonych sukcesach. Dlatego tak wiele uwagi poświęcamy wsparciu kobiet w odkrywaniu ich wewnętrznej siły, coachingu w dbaniu o zdrowie własnego ciała i umysłu, kreowaniu wizerunku i gruntowaniu pewności siebie.Akademia gromadzi najlepszych ekspertów z zakresu psychologii, pracy z ciałem i wizerunku - szkoląc społeczność zadbanych, świadomych własnej siły, kobiet sukcesu, gotowych odważnie sięgać po swoje marzenia.Społeczność Kobiet BRILLIANCE stanowi wzór do naśladowania przez pokolenia.
 
Akademia Brilliance organizuje konferencje i warsztaty dla kobiet

 

Nasi wykładowcy:

Agata_Trojanowska_Brilliance_academyAgata Trojanowska

Twórca marki Brilliance, Beauty Coach, Stylistka.

Jako uznany kosmetolog, szkoleniowiec i ekspert w branży BEAUTY, większość zawodowego życia poświęciła kobietom, ich rozwojowi zawodowemu i osobistemu oraz kreowaniu ich wizerunku.

Autorka wykładów i warsztatów z zakresu kobiecości i wizerunku wygłoszonych podczas wielu kobiecych konferencji. Twórca wielu szkoleń dla profesjonalistów w branży Spa&Wellness, autorka artykułów eksperckich dla prasy branży kosmetyki profesjonalnej oraz  lifestyle magazynu „C’est la vie” . Telewizyjny Ekspert TVP2 w programie „Pytanie na Śniadanie”a także  „Stylowe spotkania Gali” oraz „Gotowe na zmiany” w Polsat Cafe.

Dziś w ramach kobiecej marki mody Brilliance realizuje swoją misję prowadząc warsztaty stylu i kreacji wizerunku.

Prowadząc indywidualny Beauty Coaching pomaga kobietom odkryć i  wyodrębnić ich piękno, przy jednoczesnej pracy nad ich mentalnym nastawieniem.

 

Justyna Gruszka

Ekspert pracy z energią kobiecą.

W ramach Akademii Brilliance prowadzi autorskie warsztaty taneczno - malarskie z ekspresji twórczej. Współtworzy i współorganizuje spotkania i kregi kobiet. Malarka i podróżniczka. Dyplomowana masażystka. Znajduje się na liście rekomendowanych nauczycieli malowania intuicyjnego Vedic Art.

Doradca rozwoju osobistego, z powołania nauczyciel. W pracy i w życiu wykorzystuje m.in. moc i właściwości kamieni szlachetnych, Reiki, elementy szamanizmu. Kocha Naturę. Uwielbia taniec.

Wielką radością jest dla Niej możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, a przez to wspieranie innych w odkrywaniu swojego potencjału, kreatywności i spełnienia.

 

Mauricio_farfan_brilliance.jpgMauricio Farfan Carvajal

Neurocoach, ekspert pracy z umysłem i pamięcią komórkową.

Wiele lat swojego życia poświecił studiowaniu ludzkiego mózgu i opracował autorską technikę pozytywnego przeprogramowania umysłu dla osiągania szczęścia.

W ramach Akademii Brilliance prowadzi szkolenia i warsztaty kreowania wewnętrznej siły i szczęścia i wejść na właściwa dla siebie ścieżkę do osiągania sukcesów.