zabiegi Brilliance

Meso-Lift

Termolift-Therapy z wykorzystaniem Liporadiologii Vinci 290 zł

Skuteczna terapia odmładzająca, działająca zarówno na poziomie komórkowym jak i bezpośrednio na włókna kolagenowe, skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki połączeniu odnawiającego komórki i pobudzającego kolagen koktajlu substancji kosmeceutycznych z liporadiologią, zabieg ten, zapewnia wyraźny efekt odmłodzenia, liftingu, wygładza zmarszczki, podnosi opadające policzki i zwisający podbródek.

Jak to działa Termolifting?
W wyniku złożonego działania - drenującego podciśnienia i podczerwieni z falą radiową i masażem mechanicznym podgrzane włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu do ich pierwotnych rozmiarów, następuje stymulacja fibroblastów do produkcji nowych włókien dając efekt wyraźnego zagęszczenia i napięcia skóry oraz poprawy owalu twarzy. Terapia wzmocniona koktajlem nano-witamin, peptydów oraz antyoksydantów dodaje skórze sił witalnych, odnawia i aktywuje zdrowe komórki zapewniając skórze dodatkowo piękny koloryt, elastyczność i zdrowy wygląd.

Efekty
- odmłodzenie i ujędrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu,
- wygładzenie zmarszczek,
- przywrócenie ładnego owalu twarzy, podniesienie policzków,
- likwidacja podbródka,
- zmniejszenie worków  pod oczami,
- wzrost napięcia skóry.


Meso-Lift

Zabieg odmładzający „Meso-Lift” 250 zł

Odnawiający powierzchnię skóry, ujędrniający zabieg mezoterapii mikroigłowej z zastosowaniem bogatych w substancje kosmeceutyczne koktajli o działaniu odmładzającym, rozświetlającym oraz stymulującym kolagen i elastynę.
W efekcie skóra staje się gładsza, zwiększa się jej gęstość, wyraźnie spłycają się zmarszczki, jest lepiej odżywiona i pełna blasku.


Zabieg wzmacniający / odbudowujący barierę ochronną / redukujący rumień 150 zł

Wyjątkowa terapia kojąco - ochronna wzmacniająca odporność wrażliwej skóry. Wykorzystuje koncentrat roślinnych substancji o działaniu łagodzącym, przeciwzapalnym, redukującym zaczerwienienia oraz przywracającym skórze jej naturalną barierę ochronną. Użyte do zabiegu ultradźwięki ułatwiają penetrację wprowadzanym witaminom oraz substancjom leczniczym, działając uszczelniająco na naczynia krwionośne, skutecznie likwidując rumień. Pozostawiają skórę ukojoną i odprężoną.

TERAPIA KOJĄCA Brilliance ZAPEWNIA:

- wyciszenie stanu zapalnego,
- redukcję zaczerwienienia,
- złagodzenie podrażnień,
- kontrolę i ograniczenie immunogennego i neurogennego stanu zapalnego,
- wzmocnienie lipidowej bariery ochronnej: stymulowanie syntezy ceramidów; nawilżenie tkanek.


Zabieg oczyszczający z czyszczeniem manualnym 180 zł

Zaawansowana terapia przeciwtrądzikowa wykorzystująca bogactwo substancji o działaniu przeciwzapalnym, kojącym i wygładzającym, wzbogacona o głęboki peeling ultradźwiękowy oraz najskuteczniejszą formę wprowadzania substancji leczniczych w głąb skóry za pomocą aparatury.


system-sylwetek-brilliance-brylant.pngZabieg przeciwzapalny / detoksykujący 160 zł

Wysoce aktywny zabieg złuszczająco-antyoksydacyjny skutecznie oczyszczający skórę z wszelkich zanieczyszczeń.
Dzięki substancjom absorbującym zanieczyszczenia oraz hamującym przyleganie cząsteczek zewnętrznych zanieczyszczeń, terapia pozostawia skórę zdrową, niezwykle gładką oraz rozświetloną.


Liporadiologia VINCI

LipoRadioLogie™  to innowacyjne połączenie najbardziej skutecznych technologii wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz regenerację włókien kolagenowych.

LipoRadioLogie™ VINCI posiada w swoim wyposażeniu:

- BIPOLARNĄ FALĘ RADIOWĄ
- PODCZERWIEŃ I ŚWIATŁO LED
- MASAŻ MECHANICZNY ROLKAMI
- VACUUM

Podczerwień oraz światło LED o długości fali 690-2500 nm idealnie podgrzewa fibroblasty i wpływa na szybszą syntezę kolagenu i elastyny. Pobudza krążenie krwi, a co za tym idzie przyspiesza metabolizm komórkowy i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek /tkanek.

Synergiczne działanie zassania oraz masażu mechanicznego rolkami, o płynnej regulacji szybkości oraz kierunku działania, dodatkowo drenuje tkanki odprowadzając tym samym toksyny do węzłów chłonnych oraz wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

zabiegi Liporadiologii wykonywane są przy współpracy z fit-space.pl