Witaj w moim butiku 

Markę Brilliance stworzyłam aby w subtelny i wysublimowany sposób podkreślić mocne strony Twojej kobiecości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy stylisty i eksperta branży beauty wypracowałam dla Ciebie bardzo zmysłowy, nadający prawdziwej lekkości i powabu Styl, który adaptuję przy tworzeniu każdego projektu Brilliance.

Koncepcję marki Brilliance stworzyłam w oparciu o 3 najbliższe mojemu sercu kierunki kobiecości, które nazwałam

  • Senses- bardzo zmysłowy, podkreślający linię, kobiecy i sexowny styl
  • Fairy tale –czarujący, dziewczęcy styl, urzekający lekkością pozwalający ci poczuć się jak eteryczna Calineczka.
  • Elegance – styl stawiający na piękno prostych, idealnie wykończonych i dopasowanych form z użyciem najwyższej jakości materiałów.

Dziś wybierając Brilliance masz szansę doświadczyć prawdziwego rozkwitu w każdym z 3 wymienionych kierunków korzystając z naszych stylizacji wymiennie każdego dnia.

Bardzo się cieszę, że zainteresowały Cię nasze projekty i zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą. Zapraszam cię także do zapisania się do klubu Brilliant Woman Club, gdzie czekają na ciebie ciekawe eventy, specjalne zniżki i mnóstwo niespodzianek.

 

 

 

Twórca Brilliance Agata Trojanowska 

Stylistka, ekspert branży beauty, autorka wykładów i warsztatów z zakresu kobiecości i wizerunku wygłoszonych podczas wielu kobiecych konferencji m.in. „Pięknie być kobietą” oraz „Kobiecość nie jedno ma imię”. Twórca wielu szkoleń dla profesjonalistów w branży Spa&Wellness, autorka artykułów eksperckich dla prasy branży kosmetyki profesjonalnej oraz lifestyle magazynu „C’est la vie” . Telewizyjny Ekspert TVP2 w programie „Pytanie na Śniadanie”a także „Stylowe spotkania Gali” oraz „Gotowe na zmiany” w Polsat Cafe.

Jako kosmetolog, szkoleniowiec i ekspert w branży BEAUTY, większość zawodowego życia poświęciła kobietom, ich rozwojowi zawodowemu i osobistemu oraz kreowaniu ich wizerunku i tak wypracowała w branży miano Beauty Coacha.

Dziś w ramach kobiecej marki mody Brilliance realizuje swoją misję wdrażając wspaniałe kobiece projekty edukacyjne.

Core Concept marki było powołanie do życia Brilliance Academy®- działalności skoncentrowanej wokół rozwoju kobiecego potencjału, budowaniu świadomości dbania o zdrowie własnego ciała i umysłu, budowaniu wizerunku i poprzez to gruntowaniu wewnętrznej kobiecej siły.

Akademia gromadzi najlepszych ekspertów z zakresu rozwoju potencjału kobiecości tworząc społeczność zadbanych, świadomych własnej siły kobiet sukcesu, gotowych odważnie sięgać po swoje marzenia.

Już wkrótce także pojawi się specjalna mini-kolekcja dedykowana rozwojowi świadomości zapobiegania nowotworom piersi u kobiet”

 

Siła jest kobietą!

„Ubierać kobiety w siłę kobiecości, to część mojej życiowej misji…

„Inicjalna MOC kobiety, emanuje z niej wówczas gdy wygląd stanowi odbicie jej autentycznej natury, temperamentu oraz wewnętrznych namiętności, kiedy staje się zewnętrznym odzwierciedleniem tkwiącego w jej wnętrzu unikalnego potencjału.

Potencjał każdej kobiety jest jak jej unikalny kod genetyczny…

Dlatego wraz z całym zespołem ekspertów Brilliance, każdego dnia pokazuję kobietom jak kożystać z tkwiącego w nich kobiecego potencjału a także jak pielęgnować umysł, dbać o ciało, wydobywać i podkreślać własne atuty oraz tworzyć stylizacje odpowiednie nie tylko do typu sylwetki ale także idealnie dobrane do ich unikalnego charakteru.

Koncentrując się na rozwoju wewnętrznym z jednoczesnym rozwijaniem wizerunku zewnętrznego pomagamy kobietom osiągnąć styl życia jakiego głęboko pragną!”

Zapraszam Cię do przyłączenia się do społeczności Wyjątkowych Kobiet BRILLIANCE

Become a Brilliant Woman*