Jaki kolor włosów podkreśli Twoją urodę…

Masz ochotę na zmianę bądź odświeżenie swojego wizerunku, ale nie wiesz jaki kolor wybrać aby ta zmiana nie okazała się zmianą na gorsze?
Poniżej znajdziesz prosty klucz, według którego z powodzeniem dobierzesz kolory najbardziej podkreślający twój typ urody.

Poniżej znajdziesz prosty klucz, według którego z powodzeniem dobierzesz kolory najbardziej podkreślający twój typ urody.

Krok 1. Określ odcień swojej karnacji

Krok 2. Biorąc pod uwagę temperaturę swojej karnacji oraz kolor Twoich oczu wybierz kolor rekomendowany poniżej.

Przy chłodnej karnacji zawsze stawiamy na zimne odcienie włosów.
Mroźne brązy, beże, popielate blondy oraz bordo najpiękniej wydobędą błękit oczu.

Ciepła karnacja, najlepiej prezentuje się w kolorach złocistych i miedzianych, które stanowią także doskonałe tło do niebieskiej barwy oka!

Ciemne oczy i chłodną karnację najlepiej podkreślą głębokie, ciemne i chłodne odcienie włosów. Jeśli marzysz o refleksach, zdecydowanie nakładaj je na końce, ponieważ zbyt obficie dodane przy twarzy, sprawią, że twoje oczy stracą wyraz.

Przy ciepłej karnacji, na brązowej tęczówce oka, często zauważyć można złociste lub żółtawe plamki. To tylko potwierdza, że najlepiej pasującymi do ciebie odcieniami włosów będą złociste blondy, odcienie miodowe, karmelowe oraz miedziane.

Zielone oczy są niezwykle rzadkie i intrygujące dla otoczenia, dobrze dobrany kolor włosów, podkreśla uwodzicielski look.
Jeśli masz chłodną karnację, wybieraj głębokie zimne kolory typu gorzka czekolada, burgund czy ciemny fiolet.

Zielone oczy przy ciepłej karnacji przepięknie wyglądają w oprawie karmelowej, orzecha laskowego, odcieniach złocistych, miodowych i mahoniowych.


Mam nadzieję, że dzięki tej prostej metodzie doboru koloru włosów, będziesz w stanie jeszcze dziś zrobić ten pierwszy krok by wykreować swój idealny wizerunek i stać się najlepszą wersją siebie.

Jeśli masz wątpliwości co do swojego typu urody
Skontaktuj się ze mną!
Zadzwoń
+48 501 550 240
Z przyjemnością pomogę Ci w diagnozie twojego typu urody i podpowiem rozwiązania wydobywające Twoje piękno!

comments powered by Disqus