Polecają nas

"Brilliance" - Nazwa firmy idealnie ją opisuje. Gdy po raz pierwszy ją usłyszałam  pierwsze moje skojarzenia dotyczyły brylantów, nieskazitelnych elementów które dumnie powinna nosić każda prawdziwa kobieta. Ciepłe kolory oraz smukłe koronkowe zdobienia w kolekcji Brilliance idealnie odzwierciedlają łagodność oraz delikatność kobiet.

Każde dzieło jest odbiciem jego twórcy:) Tak, projektantka Agata Trojanowska zdecydowanie tak jak jej kolekcja urzekła mnie od pierwszego spotkania. Jest niezwykłą osobą, pozytywnie zakręconą, uśmiechniętą, stworzoną do pracy z ludzmi a co więcej - jest prawdziwa. Widać, że jej praca jest jej pasją, spełnia się robiąc to co kocha i to się ceni. Obecnie jestem w posiadaniu projektów Agaty Trojanowskiej a każda chwila kiedy mam je na sobie jest niesamowita. Czuję się wówczas prawdziwą kobietą, pełną wdzięku, wyjątkową oraz godną poszanowania. Polecam markę BRILLIANCE każdej kobiecie właśnie po to aby wyzwolić choć na chwile najpiękniejsze cechy płci pięknej, które na codzień gdzieś się w każdej z nas skrywają. Żeby się dowartościować i poczuć silną.

Diana Bomba
modelka, finalistka Miss Polski nastolatek

Marka Brilliance kojarzy mi się, z niesamowitą subtelnością,wdziękiem i powabem,oraz seksapilem który drzemie w każdej kobiecie. Mam zaszczyt posiadać w swojej garderobie, cudowną spódniczkę Brilliance, która często towarzyszy mi, podczas eventów poświęconych kobietom.Mój wybór jest bardzo celowy, ponieważ w niej czuję, jak uwidacznia się moja prawdziwa, piękna kobiecość.  Dzięki takiej energii, mogę inspirować prawdziwie :)

Polecam wszystkim tym kobietom, które pragną uwidocznić swój nietuzinkowy seksapil. Ujęło mnie to, że Brilliance to nie tylko kobiece ubrania, to cała ideologia kobiecego piękna. Stworzona przez kobietę przepełnioną pasją, dla kobiet z pasją i wysublimowanym apetytem na życie!

Gorąco polecam:)

Katarzyna Tuz
kosmetolog, beauty expert

Marka Brilliance kojarzy mi się z kobiecością, klasą i szeroko rozumianym savoir vivre ponadczasowej mody. Mam przyjemność nosić ubrania Brilliance, w których czuję się niezwykle kobieco. Kolekcja fantastycznie wpisuje się w eleganckie przyjęcia jak i możliwości przełamania luźnym, wręcz sportowym akcentem.

Markę polecam każdej osobie, która chce odkryć w sobie czystą kobiecość i lekką naturalność przy wygodzie oraz komforcie noszenia każdego projektu Pani Agaty Trojanowskiej spójnej z nią samą.

Agata Trojanowska, to osoba o ciekawej i ciepłej aparycji. Bez wątpienia kobieta utalentowana z nośnikiem dobrej energii.

Katarzyna Krzeszowska
Miss Polski 2012